Fier/ Goditën me grushte avokatin, arrestohet 32-vjeçari! Vihet nën hetim 70-vjeçari

Fier/ Goditën me grushte avokatin, arrestohet 32-vjeçari! Vihet nën hetim 70-vjeçari

Gjykata e Fierit

Një 32-vjeçar është arrestuar nga policia e Fierit pasi goditi me grushte avokatin pas seancës gjyqësore për çështje pronësie.

Palët u konfliktuan me njëra-tjetrën ndërsa u përfshi edhe avokati i identifikuar si E.S., 37 vjeç.

Ndërkohë është vënë nën hetim në gjendje të lirë edhe 70-vjeçari i identifikuar si J.V., për veprën penale "Kundërshtimi dhe goditja e gjyqtarit".

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme rreth orës 12:40 në ambientet e jashtme të gjykatës. 

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto