Fier/ Kishin harruar sobën ndezur, digjet pjesërisht shtëpia (VIDEO)

Fier- Një banesë në vendin e quajtur "Mbrostar Ura" është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm, ku si pasojë është djegur pjesërisht.

Menjëherë në vendngjarje shkuan shërbimet e Policisë dhe zjarrëfikëset, të cilët bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Mësohet se shkaku i zjarrit të banesës në pronësi të Astrit Meçajt është energjia elektrike, pasi familjaët kishin harruar sobën ndezur.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale. 

S.C/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Përleshje e dy grupeve shqiptare në aeroportin e Perugias në Itali! 8 persona të arrestuar, momenti kur qëllohen me grushta e shkelma (VIDEO)