Fier, makina përplaset me
traktorin, përfundon në kanal

Fier, makina përplaset me<br />traktorin, përfundon në kanal
Një aksident rrugor është regjistruar në orët e para të mëngjesit në autostradën Fier-Lushnje.

Një automjet tip 'Benz' ka humbur kontrollin dhe ka rënë në kanal afër rrugës së autostradës.

Mësohet se pasi humbi kontrollin automjeti është përplasur edhe me një traktor.

Sipas të dhënave mësohet se fatmirësisht të gjithë pasagjerët janë jashtë rrezikut për jetën.
 
Policia është në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.


makina
Makina në kanal

Redaksia Online
e.m/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Do të trafikonin 17 kg kanabis në Mal të Zi, në pranga 3 të rinj në Malësi të Madhe (EMRAT)

VIDEO/ Do të trafikonin 17 kg kanabis në Mal të Zi, në pranga 3 të rinj në Malësi të Madhe (EMRAT)