Fituese e çmimit të parë të jurisë në Festivalin e 61-të të Këngës, reagon Elsa Lila: Vështirë se do ta harroj

Fituese e çmimit të parë të jurisë në Festivalin e 61-të të Këngës, reagon Elsa Lila: Vështirë se do ta harroj

Elsa Lila

Këngëtarja Elsa Lila fitoi çmimin e parë të jurisë së Festivalit të Këngës në Rtsh, pas 25 vitesh me një këngë dedikuar vajzës së saj, Evita. Pas përfundimit të festivalit, këngëtarja vendosi të përshëndes ndjekësit e saj dhe nuk komentoi asgjë më shumë për festivalin.

Por publiku zgjodhi që Shqipëria të përfaqësohet në Eurovizion me këngën e  Albinës dhe familjes Kelmendi. Pas përfundimit të festivalit, ka reagu këngëtarja Elsa Lila përmes një postimi në llogaritë e saj sociale ku thekson se ishte ekperiencë e bukur dhe kjo falë publikut që e mbështeti.

“Ishte bukur të isha me ju këto ditë! Vështirë se do ta harroj. Ju perqafoj! Elsa”, shkruan këngëtarja në Instagram.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri, sot Parlamenti Europian zhvillon debat të jashtëzakonshëm e rezolutë për Kosovën

Vrasja e policit në veri, sot Parlamenti Europian zhvillon debat të jashtëzakonshëm e rezolutë për Kosovën