Elsa Lila: Michael Jackson është gjallë, jeton në ishull

Elsa Lila: Michael Jackson është gjallë, jeton në ishull

Elsa Lila dhe Michael Jackson

Këngëtarja Elsa Lila beson në teorinë konspirative se legjenda e pop-it, Michael Jackson jeton, madje shtoi se është fshehur në një ishull.

Sipas teorisë së Elsës Michael Jackson është larguar sepse i doli kundër sistemit.

"Jam e bindur se Michael Jackson dhe Prince janë ende gjallë, por ata dolën kundër sistemit dhe u zhdukën. Tani jetojnë në një ishull. Madonna nuk i ka dalë kundër sistemit dhe shihe ku është tani, në majë", tha Elsa në Ferma Vip.

 

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

‘Steka e artë’, 32 sportistë garë për bilardistin më të mirë! Triumfon Astrit Tole i Flamurtarit

‘Steka e artë’, 32 sportistë garë për bilardistin më të mirë! Triumfon Astrit Tole i Flamurtarit