POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Fituesit e promocionit te Pepsit 'Kampionët së bashku', shijuan Live ndeshjen Ajax-Tottenham

Për herë të parë, Pepsi ju dha mundësinë 20 sportdashësve shqiptarë dhe kosovarë nëpërmjet promocionit “Kampionët së bashku”, të ndiqnin LIVE në “Johan Cruyff Arena” ndeshjen e kthimit të gjysmë-finales të UEFA Champions League, Ajax-Tottenham.

Fituesit fatlumë të shorteut të Pepsi patën fatin të ndodheshin mes mijërave fansave të tjerë të futbollit për të shijuar LIVE duelin midis këtyre dy skuadrave.


Biletat e dhuruara nga Pepsi, bënë realitet ëndrrën e fituesve, të cilët përgjatë 95 minutave përjetuan LIVE ethet e një ndeshje dramatike të mbushur me surpriza. Fituesit, përveç kësaj eksperience unike dhe të paharruar, patën mundësinë të vizitojnë vendet më të njohura turistike të Amsterdam-it.

Pepsi, sponsor zyrtar i UEFA Champions League, do të vazhdojë të ofrojë dhurata dhe surpriza për konsumatorët e tij deri në finalen e madhe në 1 Qershor.

m.v./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Esmerald: 24/08/2019 14:33

  S1GAG

  Përgjigju
 • Jani: 22/08/2019 10:47

  RZ7CA

  Përgjigju
 • Edmir: 17/08/2019 16:47

  10GH3

  Përgjigju
 • EUXHEN: 14/08/2019 11:10

  SOCOY

  Përgjigju
 • Bleona Bylyku: 13/08/2019 20:20

  S5Z74

  Përgjigju
 • Bleona: 13/08/2019 20:18

  S5Z74

  Përgjigju
 • eldi: 13/08/2019 12:52

  M9ZSP

  Përgjigju
 • Hasan Cangollari: 12/08/2019 08:59

  DKL4G

  Përgjigju