Fizioterapisti i kombëtares humbi betejën me COVID, Meta: Kontributor i palodhur për tre dekada

Presidenti Ilir Meta u ka shprehur ngushëllimet familjarëve dhe miqve për humbjen e fizioterapistit së kombëtares, Ylli Mihali. Meta vlerëson punën e tij që ka dhënë për rreh tre dekada në kombëtaren Shqiptare, duke shkruar se ndikoi në sukseset e saj.

“Trishtim për ndarjen e parakohshme nga jeta të fizioterapistit, Ylli Mihali, kontributor i palodhur për gati tre dekada, për sukseset e Ekipit tonë Kombëtar. Ngushëllime familjes, miqve dhe kuqezinjve, të cilëve u shërbeu me dashuri dhe përkushtim”, shkruan Meta.


Lajmi kryesor:

Prej dy javësh në intubim, ndërron jetë nga COVID fizioterapisti i kombëtares Ylli Mihali! Ishte i vaksinuar me dy doza te vaksinës 'Pfizer'! Homazhet sot te Selman Stërmasi”


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vetingu i politikanëve nga SPAK, mendoni se Basha po sfidon Berishën me këtë propozim?×

Lajmi i fundit

John

‘Më pak është më shumë’, arti minimalist në sytë tanë