POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Fjolla Morina i 'vë zjarrin' 2019-s, e zhveshur me meshkuj në shtrat: Dy janë më mirë se një (Foto)

Këngëtarja Fjolla Morina me dy meshkuj në shtrat

Fjolla Morina është një nga këngëtaret më të komentuara në showbizin shqiptar për shkak të fotove tejet provokuese që publikon në rrjetet sociale. Në këtë ditë të fundit të vitit 2018, ylli shqiptar ka bërë një urim tejet special.

Fjolla shihet në shtrat e zhveshur me dy meshkuj dhe krahas fotos shkruan: Gëzuar vitin e ri! Dy janë më mirë se një!

Foto e publikuar nga Fjolla Morina

fl.mi.
Komento

Komente

  • azgani: 01/01/2019 02:07

    nje big spo ja lejka kurxho -pi nevojitkan dy -athu i treti le te prese se del diqka.

    Përgjigju