Flamur Nokës i mbyllen dyert në PD, deputeti: E kanë kthyer në një burg të sigurisë së lartë

 

Pasi i gjeti mbyllur dyert e PD, Flamur Noka dha një prononcim për mediat e pranishme.

"Një grup deputetësh dhe deputetesh, anëtarë të Grupit Parlamentar të PD erdhëm sot në Selinë e PD, në shtëpinë tonë, për të zhvilluar një mbledhje në lidhje me axhendën që do të ketë grupi parlamentar dhe PD për vitin 2022. Po konstatojmë me dhimbje se shtëpia e lirisë, Partia jonë Demokratike, në vend që të ishte një ambient që gumëzhinte për fat të keq Edi Rama e kthyer me pengun e tij në një 'Alkatraz ' të kohëve moderne. E ka kthyer PD-në në një burg të sigurisë së lartë, kjo është e turpshme, është e neverishtme", ka thënë Flamur Noka.


Lajmi kryesor:

Skadoi ultimatumi për Bashën/ Berisha dërgon Nokën e disa deputetë në PD, por u kyçen dyert! Deputeti: Si burg i sigurisë së lartë! Bardhi: Grupi kriminal B9 s'futet më në seli, demokratët po (VIDEO)


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Vranësira dhe reshje shiu, si do të jetë moti për ditën e sotme

Vranësira dhe reshje shiu, si do të jetë moti për ditën e sotme