POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Flokët që do të bëjnë namin këtë vjeshtë, a do të guxonit?

Kim Kardashian

Po afrohet vjeshta dhe përveçse po përgatitemi për një garderobë me veshje të reja, pasi pantallonat e shkurtra nuk do t’ju duhen më, një trend i ri flokësh po na tundon.

Njihen si flokët e qelqta, janë kaq të rregullta dhe kaq të sakta, asnjë qime e pabindur. Pra modeli dhe stilimi perfekt që ka dashur gjithmonë të ketë çdo femër. E para ishte Kimi ajo që e solli këtë prerje, por shumë prej personazheve të njohur e ndoqën atë.

Në rregull, Kardashian ka një staf të tërë që kujdeset që flokët  e saj të jenë gjithmonë perfektë, por është një gjë kaq e thjeshtë ta mbash nën kontroll këtë model. Mjafton të njiheni me disa prej produkteve që parandalojnë elektrizimin apo fryrjen e flokëve nga lagështia.

 

a.ca.
Komento