FORMACIONET ZYRTARE/ 370 ditë pa fitore, Shqipëria pret Armeninë në 'Air Albania'! Reja bën rrotacion

FORMACIONET ZYRTARE/ 370 ditë pa fitore, Shqipëria pret Armeninë në 'Air Albania'! Reja bën rrotacion

Kombëtarja

Në 17:30 kombëtarja shqiptare e futbollit luan me Armeninë një test miqësor në "Air Albania". Trajneri Edy Reja dhe kolegu i tij te Armenia, Roman Berezovski kanë zbardhur formacionet, ku bie në sy se te kuqezinjtë ka rrotacion. Skuka, Muçi, Hadroj dhe Çokaj nga minuta e parë.

Formacionet zyrtare:

Shqipëria (3-5-2): Berisha, Mihaj, Kumbulla, Bajrami, Hadroj, Laçi, Asllani, Çokaj, Lenjani, Skuka, Muçi Trajner: Edy Reja

Armenia (3-4-3): Buchnev, Mkrtchyan, Haroyan, Voskyanan, Dashyan, Grigoryan, Harutynyan, Hovhannisyan, Shaghoyan, Blchkhchyan, Babayan Trajner: Roman Berezovski


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Fitore pas 370 ditësh, Kombëtarja i shënon dy herë Armenisë në 'lamtumirën' e Reja-s! Shkëlqejnë lojtarët e Superligës, gol Skuka


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm