FOTO/ 5 aktorët e Hollywood që mahnisnin me pamjen e tyre të rinj

FOTO/ 5 aktorët e Hollywood që mahnisnin me pamjen e tyre të rinj

Aktori Mark Ruffalo

Të famshmit kujdesen mirë për veten dhe kështu arrijnë të qëndrojnë në formë dhe tërheqës edhe në moshën 50, 60, apo 70 vjeç.

Për të mos përmendur pamjen në rininë e tyre. Shumë prej tyre dukeshin aq të bukur sa të bëjnë mos t’ja ndash sytë fotove.

Bright Side ka publikuar disa foto, për të kujtuar se si dukeshin dikur yjet e Hollywood.

1/5
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Himarë/ Rama i jep certifikatën e pronësisë, vajza e Petro Markos: Do ta kthej në muze, kujtimi i babait do jetë gjithmonë aty

Himarë/ Rama i jep certifikatën e pronësisë, vajza e Petro Markos: Do ta kthej në muze, kujtimi i babait do jetë gjithmonë aty