FOTO/ Arrestohen lesbiket pas
puthjes gjatë një predikimi në kishë

FOTO/ Arrestohen lesbiket pas<br />puthjes gjatë një predikimi në kishë
Dy vajza u arrestuan pasi u kapën duke u puthur gjatë një predikimi në Sao Sebastiao, në rajonin verior të Sao Paulo-s.

Pastori Marco Feliciano, i cili është edhe nënkryetar i Komisionit federal për të Drejtat e Njeriut dhe të Pakicave në Dhomën e Deputetëve, ndërpreu predikimin e tij, për të kërkuar nga policia arrestimin e dy vajzave.

lesbike

"Ato duhet të dalin nga këtu me pranga në duar. Është e kotë që ikin, policia do t’i kapë. Kjo nuk është një shtëpi publike, është shtëpia e Perëndisë", u shpreh Feliciano.

Ky u quajt një gjest tepër i pavend për një takim, në të cilin flitej për Zotin, ndaj dhe dy vajzat u arrestuan menjëherë për këtë veprim në publik./gazetaexpress/

Redaksia Online
(a.h/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Tepelenë/ Plagosi bashkëshorten dhe më pas veten, arrestohet në spital 42-vjeçari

Tepelenë/ Plagosi bashkëshorten dhe më pas veten, arrestohet në spital 42-vjeçari