FOTO/ Ava Max ‘turbullon’ rrjetin, pozon gjysmë e zhveshur përpara pasqyrës

FOTO/ Ava Max ‘turbullon’ rrjetin, pozon gjysmë e zhveshur përpara pasqyrës

Ava Max

Këngëtarja shqiptare në SHBA, e cila gëzon një sukses të jashtëzakonshëm falë hiteve të saj, Ava Max, ka “turbulluar” ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”, duke postuar disa foto “të nxehta”.

Përpara një pasqyre, këngëtarja shqiptare, pozon gjysmë e zhveshur me çizme të gjata të kuqe lëkure, duke theksuar sensualitetin dhe elegancën e saj.

K.M/E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Fëmijët vrasin babain në Durrës, a është në krizë familja shqiptare?×

Lajmi i fundit

Donald Trump fiton zgjedhjet në Karolinën e Jugut, mposht Nikki Haley në shtetin e saj

Donald Trump fiton zgjedhjet në Karolinën e Jugut, mposht Nikki Haley në shtetin e saj