Foto e rrallë, si dukeshin Hillary dhe Bill Clinton para 40 viteve

Një foto e rrallë e Hillary dhe Bill Clinton që me shumë mundësi nuk është publikuar kurrë më parë po qarkullon ne media sociale.

Ka qenë vetë ish-Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillary Clinton, e cila ka publikuar në Instagram një fotografi të para 40 viteve. E veçanta e kësaj fotoje është ndryshimi i madh në pamjen e jashtme. Hillary shihet bashkë me burrin e saj, ish-Presidentin amerikan, Bill Clinton teksa lexon një gazetë. Ata janë të ulur të dy në tryezën e mbushur plotë ndërsa vetë Hillary duket shumë e entuziasmuar nga ajo që shikon në gazetë, ndërsa Bill e shikon me kërshëri.

“Duke e lexuar gazetën së bashku gjatë mëngjesit, në vitin 1979”, thuhet në mbishkrimin e fotografisë që Clinton e ka publikuar.

Fotoja, sipas Clinton është realizuar në vitin 1979, ndërsa ata janë të martuar që nga viti 1975.

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapet transporti publik e ai ndërqytetas?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kulluri: Nëse kryedemokrati vazhdon kështu, lëvizje e re anti-Basha brenda së djathtës që do e rrëzojë