VIDEO/ Ja cfarë furgoni përdorën autorët për grabitjen, aeroporti pa kamera

Grabitja dje në Rinas u realizua me një furgon me mbishkrimin fals 'Hetimi Tatimor'. Furgoni është i njëjtë me atë që përdor kompania 'ICTS' përgjegjëse për sigurinë në aeroport, i bardhë me ngjyra të kuqe duke mos rënë në sy. Report Tv ishte sot serish ne aeroport duke sjelle pamjet e njerit prej furgonave (ne foto me rreth te kuq) te kompanise qe eshte i ngjashem me ate qe perdoren dje autoret e grabitjes. Në zonë ka kamera sigurie, por jo në portat hyrje të pistës së aeroportit.

Furgoni i kompanise ICTS-se i njejte me ate qe perdoren autoret


Lajmi kryesor:

Grabitësi i vrarë nga policia i arratisur nga burgu grek! Vëllai: Do i gjej shokët që e hodhën Admirin në rrugë! (VIDEO)


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet