FOTO/ Ja kush janë dy vëllezërit që u vranë në Krujë, konflikti i vjetër, sherri nisi në lokal


Report Tv publikon fotot e dy vëllezërve që u ekzekutuan mbrëmjen e djeshme me armë zjarri në Krujë. Gramoz dhe Xhontil Bardhi u qëlluan me armë zjarri nga Roland Pula dhe ndërruan jetë rrugës për në spital. Report Tv mëson se viktimat dhe autori janë përplasur disa herë ndër vite me njeri tjetrin, kanë rrahur e plagosur njeri tjetrin herë pas herë, pra konflikti ishte i vjetër, ndërsa mbrëmë kulmoi. Mbrëmjen e djeshme sherri ka nisur në një lokal në fshatin Gramëz fillimisht me fjalë, më pas Pula i qëlloi me armë zjarri. Të dy palët janë të skeduar për vjedhje dhe grabitje. 


Lajmi kryesor:

Pas sherrit në lokal, ekzekutohen në pritë dy vëllezër në Krujë! Autori i dënuar për vjedhje! Braktis makinën dhe zhduket, pista e hetimit (VIDEO)


d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nëse do t’ju jepej mundësia të jetonit në një vend tjetër, a do të largoheshit nga Shqipëria?×

Lajmi i fundit

John

Sekuestrohen mbi 77 mijë franga zvicerane të fshehura në çantën e gruas, pranga dy personave në Morinë