FOTO/ Krist Aliaj feston ditëlindjen 'në arrati' me Dea Mishel

FOTO/ Krist Aliaj feston ditëlindjen 'në arrati' me Dea Mishel

Krist Aliaj dhe Dea Mishel

Kristi Aliaj Dragot ka festuar sot ditëlindjen. Por vetëm në orët e fundit ditëlindjes së tij, ka qenë Dea Mishel e cila ka zbuluar se Kristi ka festuar sot 32-vjetorin.

Në një foto në varkë, duket se dyshja kanë zgjedhur të festojnë vetëm dhe larg të tjerëve.

Kujtojmë se prej kohësh Krist Aliaj dhe Dea Mishel po përfliten për një romancë të mundshme më njëri-tjetrin, por dyshja nuk ka pranuar asgjë.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

‘Bashkia sulmohet sepse opozita nuk di të bëjë asnjë punë për qytetarët’, Veliaj inspekton godinat e reja te “5 Maji”: Në shtator gati lagjja e re

‘Bashkia sulmohet sepse opozita nuk di të bëjë asnjë punë për qytetarët’, Veliaj inspekton godinat e reja te “5 Maji”: Në shtator gati lagjja e re