‘Nxirre moj, ta shohin kamerat’/ I doli gjoksi teksa ndërronte rrobat, Edona James planifikon ndryshimin e papritur

‘Nxirre moj, ta shohin kamerat’/ I doli gjoksi teksa ndërronte rrobat, Edona James planifikon ndryshimin e papritur

Edona James

Banorja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova, Edona James është një prej banoreve më të komentuara, e cila që me rrëfimin e historisë së saj të ndryshimit të gjinisë ka marrë një vëmendje të madhe.

Së fundmi, banorja e BBVK është bërë virale në rrjete sociale pas një videoje të fundit ku u ndodh në një situatë të sikletshme.

Teksa po vishej, Edona pa dashje ka ekspozuar komplet gjoksin, por të gjithë situatën e mori me sportivitet. Ky moment u pa edhe nga disa banorë që ndodheshin me të, e të cilët shpërthyen në të qeshura.

Ndërkohë pas kësaj situate, ajo teksa bisedonte me Vesën, Albën dhe Bleron në kuzhinë, ka folur sërish për këtë situatë, ku dhe ka thënë se dëshiron të zvogëlojë gjoksin.

“S’dua t’i bej shumë të vogla, por sa Vesa. Tani dua t’i bëj të vogla, dua t’i bëj sa Vesa. (Vesa mbulon gjoksin me bluze)”.

“Nxirre moj, ta shohin kamerat, fansat.”- i tha Edona Vesës.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Europa League/ Milani 'peshkon' Slavian e Pragës, Roma luan me Brighton! Liverpool gjen Spartën, Atalanta - Sporting

Europa League/ Milani 'peshkon' Slavian e Pragës, Roma luan me Brighton! Liverpool gjen Spartën, Atalanta - Sporting