FOTO/ Kush është i riu që qëlloi me breshëri arme hotel 'Volorekën'

Ky është Mariglen Topuzi, i riu që qëlloi me breshëri arme ndaj hotel "Volorekës". Ai u ndalua ditën e sotme nga uniformat blu, teksa tre të tjerë janë shpallur në kërkim.


Lajmi kryesor:

2 atentate në 7 ditë ndaj hotel 'Volorekës'/ 1 i ndaluar dhe 3 në kërkim! Shkak sherri me pronarin dhe djalin e tij! Policia: Kemi prova të forta për autorët (EMRAT)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ruhen koalicionet parazgjedhore siç janë në ligjin aktual?×

Lajmi i fundit

John

U largua nga 'Portokallia', zbulohet ekrani ku do e shohim Xhemi Shehun?