FOTO/ Kush janë 4 të rinjtë që humbën jetën në aksident pas darkës së ditëlindjes në Itali

FOTO/ Kush janë 4 të rinjtë që humbën jetën në aksident pas darkës së ditëlindjes në Itali

1670091515_23.JPG

Një darkë ditëlindjeje, selfie para pasqyrës në tualetin e klubit ku ndodheshin ishin veprimet e fundit që bënë 4 të rinj që humbën jetën në një aksident me makinë në Itali. Ata po ktheheshin për shtëpi me një Fiat Punto kur dolën nga rruga.

Katër viktimat e mbrëmjes të së premtes janë Natasha Baldacci, e cila drejtonte makinën, Nico Dolfi, Gabriele Marghi, të tre 22 vjeç - dhe Luana Ballini , 17 vjeç. Më e reja e grupit ishte me origjinë nga Monte Santa Maria Tiberina, ndërsa të tjerët ishin nga Città di Castello.


Lajmi kryesor:

Nga ditëlindja do të shkonin në disko, vdesin në aksident tragjik 4 të rinj në Itali! Më i madhi vetëm 22 vjeç, mes tyre edhe një adoleshente 17-vjeçe


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

25-vjeçari rrëfen tmerrin që ka përjetuar nga tërmeti në Turqi: Pesë ndërtesa mu shembën para syve

25-vjeçari rrëfen tmerrin që ka përjetuar nga tërmeti në Turqi: Pesë ndërtesa mu shembën para syve