FOTO/ Ky është pedagogu në Korçë që u merrte para studentëve për të dhënë provimet

Ky është Alket Dino, pegagogu në Universitetin "Fan Noli" në Korçë i cili merrte para studentëve për të dhënë provimet. Report Tv ka siguruar foton e tij.


Lajmi kryesor:

Kush është pedagogu që merrte para në këmbim të provimeve, koordinatori i LSI në Korçë! Pranga dhe sekserit! U gjenden 300 euro dhe 50 mijë lekë! (EMRAT)


Ora 09:16
Ky është pedagogu në Korçë që u merrte para studentëve për të dhënë provimet (FOTO)

Alket Dino, pedagogu i arrestuar

1 / 11

Alket Dino, pedagogu i arrestuar

2 / 11

Alket Dino, pedagogu i arrestuar

3 / 11

Alket Dino, pedagogu i arrestuar

4 / 11

Alket Dino, pedagogu i arrestuar

5 / 11

Alket Dino, pedagogu i arrestuar

6 / 11

Alket Dino, pedagogu i arrestuar

7 / 11

Alket Dino, pedagogu i arrestuar

8 / 11

Alket Dino, pedagogu i arrestuar

9 / 11

Alket Dino, pedagogu i arrestuar

10 / 11

Alket Dino, pedagogu i arrestuar

11 / 11
B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Situata e COVID po rëndohet! Mendoni se duhen mbyllur disa aktivitete tregtare dhe të kufizohet me shumë lëvizja gjatë ditës?×

Lajmi i fundit

John

A e uroi Meta që u rizgjodh në krye të LSI, Kryemadhi: S'më uroi, por u lumturua që vura maskën! Arritje e tij