FOTO/ Një javë pa djalin, momenti kur mamaja përqafon 3 vjeçarin, vjehrritë pranuan t'ia dorëzojnë pas 1 jave

FOTO/ Një javë pa djalin, momenti kur mamaja përqafon 3 vjeçarin, vjehrritë pranuan t'ia dorëzojnë pas 1 jave

1713614214_121.jpg

Kjo është fotoja që mamaja përqafon të voglin i cili kishte një javë që ishte marrë nga gjyshërit dhe nuk pranonin tia dorëzonin.

 

 


Lajmi kryesor:

Merr fund historia e rrëmbimit në Durrës, 3-vjeçari i dorëzohet nënës! Gjyshja vihet në pranga: Nipin donim që ta rrisnim vetë


S.G/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

Scholz bën thirrje për thellim të bashkëpunimit ushtarak në Evropë

Scholz bën thirrje për thellim të bashkëpunimit ushtarak në Evropë