Foto / Sa lekë ka paguar Cim Peka për intervistën me ish partneren e Mcgonigal?

Foto / Sa lekë ka paguar Cim Peka për intervistën me ish partneren e Mcgonigal?

Charles McGonigal

Pas një interviste ku fliste për kënaqësitë dhe fantazitë e cmendura seksuale mes saj dhe ish partnerit Charles Mcgonigal në një media britanike, Allison Guerrero u shfaq sërish në një tjetër studio, në atë të Syri Tv.

Ish partnerja e ish agjentit të FBI, e cila pati deklaruar më herët se nuk do jepte asnjë intervistë pa një ofertë të mirë financiare nga gazetarët, u mor në pyetje nga Cim Peka.

Bëhet fjalë pikërisht për gruan që gjatë vitit 2023 shkroi në twitter se ishte paguar nga mediat shqiptare për intervistat e saj, pasi i duhej të paguante faturat e veta.

Mediat raportuan se në Amerikë, oferta e Guerreros ishte 10.000 dollarë për një intervistë.

Përballë faktit të njohur tashmë, të intervistave me pagesë nga Guerrero, misteri mbetet se sa shumë ka paguar Cim Peka dhe televizioni i familjes Berisha, për një intervistë të tillë ?!/Lexo.al

S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Iris: 27/01/2024 03:27

    IRS e di sa eshte paguar.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Rruga e re për Tushemisht “ndan” banorët me tokat bujqësore: Po fëmijët si do ikin në plazh?!

Rruga e re për Tushemisht “ndan” banorët me tokat bujqësore: Po fëmijët si do ikin në plazh?!