FOTO/ Selena Gomez hakmerret
ndaj Justin Bieber me elegancë

FOTO/ Selena Gomez hakmerret<br />ndaj Justin Bieber me elegancë
Disa ditë më parë zbuluam identitetin e vajzës misterioze foton e së cilës e postoi Justin Bieber në Instagram, por siç duket, ajo vajza bukuroshe nuk është i vetmi person simpatik në këtë botë që ka adhurues një personazh publik.

Tani edhe Selena Gomez, për ‘hakmarrje’ ose jo, i ka ‘rënë në kokë’ për një mashkull misterioz. Ajo publikoi së fundmi foton e një djali seksi që tymoste një cigare dhe falë tatuazheve në trup, tani të gjithë e dinë kush është.

Modeli që jeton në Los Angeles, Christopher Mason siç duket ka joshur artisten me tiparet e tij të pangatërrueshme, fizikun e tonifikuar, flokët e gjatë dhe shikimin depërtues. Justin Bieber vërtet mund të jetë i pakonkurueshëm, por përballë një sfidanti të tillë, po të ishim në vendin e tij do trembeshim pak.
selena gomez
Redaksia Online
(m.p/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan