FOTO/ Ndryshimi i pabesueshëm, si dukeshin yjet e pop-it kur publikuan hitin e tyre të parë

Këngëtarja Lady Gaga

Një ndryshim është gjithmonë i mirëseardhur. Një prerje e re flokësh, një gardërobë e re, një ndryshim çdo herë në një kohë mund të na tjetërsojë si asgjë tjetër. Dhe për të famshmit, nuk është ndryshe. Qoftë për të shënuar një epokë të re muzikore apo thjesht sepse stili i tyre personal ka ndryshuar me kalimin e viteve, disa nga këngëtarët e preferuar në botë kanë aftësinë të ndryshojnë si kameleon dhe të na bëjnë përshtypje të gjithëve.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ku do të pushoni këtë verë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Unioni Turistik kërkesë 'Shëndetësisë' për zgjerimin e masave anti-COVID: Po pengojnë mbarëvajtjen e sezonit! Turistët vijën për t'u argëtuar, jo për të ndenjur në dhomë