FOTO/ Si e ka ndryshuar burgu gjyqtaren Enkelejda Hoxha

FOTO/ Si e ka ndryshuar burgu gjyqtaren Enkelejda Hoxha

Report Tv sjell foto nga brenda seancën në Këshillin e Lartë Gjyqësor (KLGJ). E pranishme është edhe gjyqtarja Enkelejda Hoxha. Gjyqtarja ndodhet në burg që prej 11 shkurtit, e arrestuar me akuzën e korrupsionit dhe shpërdorimit të detyrës.

 


Lajmi kryesor:

Liroi të fortët e dënuar me burgim të përjetshëm, shtyhet për më 17 mars vendimi i KLGJ-së për gjyqtaren Enkelejda Hoxha


Ora 11:39
Liroi të fortët e dënuar me burgim të përjetshëm me pranga në duar gjyqtarja Enkelejda Hoxha
B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hetime për korrupsion dhe pastrim parash për Gërdecin, do bëhet drejtësi?×

Lajmi i fundit

Kiara i flet Keisit për Luizin: Eshtë shumë i dashur, ka nxjerrë një  version të mirë timin

Kiara i flet Keisit për Luizin: Eshtë shumë i dashur, ka nxjerrë një version të mirë timin