FOTO/ U ekzekutua nga partneri, del fotoja e 19-vjeçares që u vra nga 23-vjeçari shqiptar në Greqi

FOTO/ U ekzekutua nga partneri, del fotoja e 19-vjeçares që u vra nga 23-vjeçari shqiptar në Greqi

1670096364_Screenshot4.jpg

Personat që shihni në foton e siguruar nga mediat e huaja, janë Qamil Tarja dhe viktima Kristjana Brakaj.

Kristjana u vra sot në Greqi nga partneri i saj 23 vjeç me argumentin se ishte xheloz. Të dy ishin me origjinë shqiptare. 


Lajmi kryesor:

E rëndë në Greqi, shqiptari vret me plumb në kokë të dashurën 19-vjeçare! Autori dorëzohet në polici: Isha xheloz


G.MO/LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Pastruesja i vodhi paratë në shtëpi, arrestohet nga policia e Tiranës zyrtarja Alda Klosi! Akuzohet për pastrim parash

Pastruesja i vodhi paratë në shtëpi, arrestohet nga policia e Tiranës zyrtarja Alda Klosi! Akuzohet për pastrim parash