FOTO/ U kapën 'mat' duke u puthur, Dua Lipa dhe aktori i njohur konfirmojnë romancën

FOTO/ U kapën 'mat' duke u puthur, Dua Lipa dhe aktori i njohur konfirmojnë romancën

Dua Lipa dhe Callum Turner

Para disa ditësh u përfol për një romancë mes këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, dhe aktorit britanik Callum Turner, e kjo mesa duket është konfirmuar nga vetë çifti.

Çifti më i ri i showbizz kanë bërë daljen e parë së bashku, pasi u zbuluan se kishin filluar tw takoheshin dhe janë fotografuar krah njëri-tjetrit.

Siç shihet edhe nga fotot e publikuara nga The Sun, ylli shqiptar dukej mjaft e buzëqeshur teksa dilte nga një restorant ku kishin konsumuar një darkë bashkë me Turner dhe miqtë e tyre të përbashkët.

“Dua dhe Callum po shijojnë shoqërinë e njëri-tjetrit dhe po argëtohen shumë së bashku. Kur ajo përfundoi ceremoninë e ndarjes së çmimeve, ajo u nis për darkë me Callum dhe më pas shkoi me të në koncertin e tij të punës. Dua nuk mund të dukej më e lumtur tani dhe të gjithë rreth saj duan ta shohin atë”, kanë thënë burime për “The Sun”.

1/2
S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Kevin, lulet dhe shokët e tij në Tiranë

Kevin, lulet dhe shokët e tij në Tiranë