FOTO/ Xhelal Mziu mbledh grupin e Berishës dhe të Alibeajt në një drekë, mesazhi i Tabakut: Një dolli për mendimin ndryshe

FOTO/ Xhelal Mziu mbledh grupin e Berishës dhe të Alibeajt në një drekë, mesazhi i Tabakut: Një dolli për mendimin ndryshe

Deputetët së bashku në një drekë

Një drekë e thirrur nga Xhelal Mziu ka mbledhur grupin e Alibeajt dhe të Berishës në një tavolinë.

Deputetja e PD Jorida Tabaku ka publikuar fotografitë duke dhënë edhe një mesazh për të gjithë.

“Një dolli për mendimin ndryshe; se të duash të ndryshosh për mirë nuk të bën as të shitur e as të blerë e as peng”, shkroi Tabaku.


Lajmi kryesor:

‘Dreka e gabuar’! Ftesa e Xhelal Mziu përplas sërish PD! Berisha: Fillim i ri i grupit parlamentar! Bardhi: S'ka asnjë mesazh politik, në vaki e festa s'i zgjedhim të ftuarit


M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Së paku 16 të vdekur nga zjarri në një fabrikë të baterive në Korenë e Jugut

Së paku 16 të vdekur nga zjarri në një fabrikë të baterive në Korenë e Jugut