FOTO/ Luana Vjollca shfaqet në kopertinën e revistës prestigjioze gjermane

FOTO/ Luana Vjollca shfaqet në kopertinën e revistës prestigjioze gjermane

Luana Vjollca është një nga artistet më të njohura në Shqipëri dhe jo vetëm. Revista gjermane “Life Magazin Germany” ka zgjedhur pikërisht foton e Luanës për kopertinën e muajit Mars.

Këtë lajm Luana e ka ndarë edhe  me ndjekësit e saj në Instagram me anë të disa fotove që ka postuar.

“Këtë intervistë e pranova me kënaqësi pasi ndryshe nga çdo herë tjetër i dedikohet tërësisht femrave”.

 

1/2
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Sulo: 13/03/2024 08:02

    Duffy duck

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS