‘Nuk kam tatu’ Luana Vjollca reagon për videon intime që qarkullon në telefona: Mos hidhni baltë

‘Nuk kam tatu’ Luana Vjollca reagon për videon intime që qarkullon në telefona: Mos hidhni baltë

Luana Vjollca

‘Nuk kam tatu, nuk kam tatu’ përmes një postimi në story Luana Vjollca një nga vajzat më të njohura të showbizit dhe prezantuese e emisioneve ka dashur të ‘mbyllë gojën’ thashethemeve që kanë shpërthyer pas një videoje që ka ditë që qarkullon nëpër telefona, edhe të gazetarëve.

Në videon disa sekondëshe duket një vajzë brune e cila ekspozon gjoksin. Videoja e cila flitet se ka dalë gjatë zbërthimit të një telefoni të një personi në kërkim, por nuk dihet ekzaktësisht se kujt, dhe si, është përhapur me shpejtësi

Në krah të djathtë në momentin që largon flokët, vajzës i duket një tatuazh i vogël. Ndonëse jo publikisht nën zë përflitet se vajza në video ngjan me Luana Vjollcën.

Kjo ka detyruar Luanën të reagojë në rrjetet sociale duke publikuar një foto ku vërteton se ndryshe nga vajza në videon që qarkullon nuk ka tatuazh, dhe duke shtuar

"Është e turpshme të hidhni baltë mbi jetën e një vajze që për gjithçka që ka sot, ka zgjedhur rrugën e punës".- shkruan Luana.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Italia: 01/10/2023 13:50

  Tani të gjitha ngjajnë njelloj

  Përgjigju
 • Tini: 01/10/2023 13:31

  O Luana,po pse te djeg c’pate!! Ha m…t ne Dubai. Pleksu me keta palacot e trafikut te shqepin me 2 mije euro,te bejne dhe palaco neper video.. keto jane leket e shpejta dhe faqe bardh.. femra pa dinjitet,shiten per 5 leke. Ja i more ca bere. Ik futju fese se je ne hall..

  Përgjigju
 • Tik Llapa: 01/10/2023 08:30

  Zonja te nxjerri komplet provat hahaha

  Përgjigju
 • Nexho shabani: 01/10/2023 01:16

  Po jena bere te gjitha buze viça njesoj e nuk dalloheni.

  Përgjigju
 • Tatuazhisti: 01/10/2023 00:24

  Ka edhe tatuazhe te perkohshme qe hiqen pas dy ditesh. Keshtu thoshte edhe xhemi shehu kur i doli video, s’kam tatoo. Por shoqja e ngushte Arbana i kishte vene nofken Paris Hilton shqiptare. Meqe ishte bionde, e bukur, elegante dhe me video erotike.

  Përgjigju
 • Askushi: 01/10/2023 00:05

  Ku njifen kto se kush jan.me kto nderhyrjet plastike ne surrat jan bo te gjitha isoj.shprehja e avokat anjelit ka mar vlera ne ket kohen tone.nuk shkoj me ne capri se ne kohen time konteshat benin rrolin e putanes kurse sot putanat bejne si kontesha.Xhani Angeli

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë