'Një nga ne'/ 12 mijë kristale për portretin e Luana Vjollcës, zbuloni porosinë e çuditshme

Rejmona Baholli, studente e sapo diplomuar për Planifikim Urban, ushtron një profesion që është shumë larg degës që ajo ka mbaruar. Hobi i saj për të realizuar punime me dorë është shndërruar në një profesion të mirëfilltë.

Për emisionin “Një nga ne” në Report Tv ajo tregon dhe porosinë e çuditshme që ka marrë. Një portret për Luana Vjollcën me 12 mijë kristale.

Për “Një nga ne’ zbulon dhe detaje nga porositësi i kësaj dhurate të çuditshme, madje tregon në video dhe deri ku janë punimet

B.V/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Në dashuri ju pret një ditë e vështirë për shkak të një situate të komplikuar... horoskopi për ditën e sotme

Në dashuri ju pret një ditë e vështirë për shkak të një situate të komplikuar... horoskopi për ditën e sotme