FOTO/ Ja kush është i riu që vrau mbrëmë dy vëllezërit në Krujë

Roland Pula

Report Tv publikon foton e autorit të vrasjes së dyfishtë mbrëmjen e djeshme në Krujë, i cili është Roland Pula 32-vjeç. Pula është ende në kërkim nga policia.


Lajmi kryesor:

Pas sherrit në lokal, ekzekutohen në pritë dy vëllezër në Krujë! Autori i dënuar për vjedhje! Braktis makinën dhe zhduket, pista e hetimit (VIDEO)


d.ba./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të mbahen zgjedhjet parlamentare me lista të hapura?×

Lajmi i fundit

John

25 vjetori i masakrës së Serbrenicës/ Krerët e BE-së: Faqja më e errët e historisë moderne europiane!