FOTOLAJM/ Berisha nuk frymëzon as online, militantët e braktisin edhe në Facebook

FOTOLAJM/ Berisha nuk frymëzon as online, militantët e braktisin edhe në Facebook

Vetëm 69 views në live-n e Berishës në Facebook

Ish-kryeministri Sali Berisha, në arrest shtëpie, nuk mbledh dot as një grusht militantësh në fjalimet që mban poshtë ballkonit, por edhe situata online nuk është më e favorshme për të. Nga fillimi i fjalës së tij e deri në mbarim, shikuesit përmes Facebook-ut lëkundeshin nga një minimum 60 vetë deri në një maksimum 70. 

Pra, jo vetëm pak vetë në protestën para Bashkisë, jo vetëm pak vetë në  ‘rrugën e Shpresës’ (siç ai e quan), por militantët nuk ia ndjekin fjalimet as live në Facebook, pra në komoditet nga shtëpitë apo celularët.

Po të vini re, në këtë foto të shkëputur nga fjalimi live i Berishës në Facebook, vetëm 69 persona e ndjekin live. Dhe me siguri "fajin" për këtë konstatim sipas Berishës dhe militantëve të tij e ka "Shqiptarja.com".

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • O ti: 26/06/2024 06:39

    Berisha është me prostatë, nuk bën dot dalje publike nga brezi e poshtë.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër, 4 punëtorë të vdekur, 8 të plagosur! Mes viktimave 1 shqiptar e 2 portugezë

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër, 4 punëtorë të vdekur, 8 të plagosur! Mes viktimave 1 shqiptar e 2 portugezë