FOTOLAJM/ Ja fëmijët e vipave
shqiptar që nisin vitin e ri shkollo

FOTOLAJM/ Ja fëmijët e vipave<br />shqiptar që nisin vitin e ri shkollo
Në fillimin e këtij viti të ri shkollor nuk mund të mungonin edhe fëmijëve të personazheve të njohur të ekranit shqiptar.(Fëmijët e aktorit Julian Deda, Mateo dhe Reina)

Disa prej tyre janë ulur sot për herë të parë në bankat e shkollës, e disa të tjerë vijojnë shkollën një vit më të rritur.(Stina, vajza e aktorëve Genci Fuga dhe Eni Jani)

I shohim në fotot e postuara në rrjete sociale ku fëmijët e aktorit Julian Deda, Reina dhe Mateo, të çiftit të aktorëve Genci Fuga dhe Eni Jani, Stina dhe Roani djali i balerinëve Gerd Vaso dhe Enada Hoxha, me lule në duar kanë nisur vitin e ri shkollor.(Roan, djali i balerinëve Enada Hoxha dhe Gerd Vaso)

Prindërit e tyre nuk mund të qëndronin pa ndarë këtë çast me foto në rrjete të ndryshme sociale.(Moderatori Alban Dudushi me të bijën)

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

1/4
  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Lorenci i kërkon ndjesë Keisit: Më fal nuk e dija që gjerat mund të shkonin kështu

Lorenci i kërkon ndjesë Keisit: Më fal nuk e dija që gjerat mund të shkonin kështu