FOTOLAJM/ Ja si do të jetë akademia e Manchester City në Durrës

FOTOLAJM/ Ja si do të jetë akademia e Manchester City në Durrës

 

Në ceremoninë e prezantimit të projektit është treguar me foto sesi do jetë kampusi sportiv i Akademisë së Futbollit të Manchester City në Durrës . Ajo që ra në sy është sjellja e trofeve të fituara në sezonin e kaluar nga klubi anglez, si Premier League, Champions League, FA Cup, UEFA Super Cup dhe FIFA Club World Cup. Projekti në fjalë ka të bëjë me një investim të rëndësishëm, ku talentet do kenë kushtet më të mira të mundshme për të treguar veten dhe për t’u zhvilluar në aspektin profesional.


Lajmi kryesor:

Prezantohet projekti i Manchester City në Durrës, gati brenda një viti! Rama: Sjellim edhe akademinë e tenistit Rafael Nadal


B.K//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë