FOTOLAJM/ Në kohën dhe vendin e duhur, Ronaldo feston 'krah' Messit në Botëror

FOTOLAJM/ Në kohën dhe vendin e duhur, Ronaldo feston 'krah' Messit në Botëror

Festa e Ronaldo-s

Portugalia fitoi 3-2 me Ganën në Botërorin e Katarit. Golin e parë për luzitanët e shënoi Ronaldo, me sulmuesin që po bën xhiron e medieve me festën e tij. Në një moment në pankartat e tifozëve në stadium shfaqet Messi, me Ronaldon që është fotografuar pikërisht në vendin dhe momentin e duhur. Duket se në stadium kishte edhe tifozë argjentinas.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Portugalia me hap pretendenti, luzitanët fitojnë mes 5 golave kundër Ganës! Ronaldo vendos rekord me golin e tij (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto