FOTOLAJM/ Presidenti Barack
Obama, edhe një imitues i mirë

FOTOLAJM/ Presidenti Barack <br />Obama, edhe një imitues i mirë
SHBA - Do të jetë president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës edhe për katër vjet të tjera, por duket se karizmi nuk i shteron. Pas lotëve të gëzimit në ditën e fitores së tij në zgjedhjet presidenciale në SHBA më 17 nëntor dhe pas përqafimit me Zonjën e Parë Michelle (foto e cila theu rekord në Twitter), Obama shfaqet në këtë FOTOLAJM duke imituar protagonisten tjetër në foto.

Bëhet fjalë për gjimnazisten amerikane, McKyla Maroney, e cila pretendon se nuk i bën përshtypje vizita e presidentit Obama. Por edhe Presidenti nuk e lë pas humorin e tij. Barack Obama imiton me shaka gjimnazisten, duke krijuar një situatë të këndshme edhe për të pranishmit në sallë, të cilët e kanë shoqëruar këtë gjest me buzëqeshje.

obama imitues

Presidenti u takua me pjesëtarët e skuadrës amerikane olimpike në Zyrën Ovale.

Redaksia Online
(Gre.M/Shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Në kërkim për ndërtim të paligjshëm, biznesmeni nga Saranda kërkon lirinë nga arratia, i refuzohet pas 7 seancash

Në kërkim për ndërtim të paligjshëm, biznesmeni nga Saranda kërkon lirinë nga arratia, i refuzohet pas 7 seancash