FOTOLAJM/ Si “u zhduk” Tina Turner? Një fëmijë i hipi mbi shpinë për të bërë foto, statuja thyer ra mbi vajzën e vogël, e cila përfundon në spital

FOTOLAJM/ Si “u zhduk” Tina Turner? Një fëmijë i hipi mbi shpinë për të bërë foto, statuja thyer ra mbi vajzën e vogël, e cila përfundon në spital

Mësohet arsyeja e vërtetë se pse ‘u zhduk’ statuja e Tina Turnër në shëtitoren "Taulantia" të Durrësit. Sipas një denoncimi të publikuar nga JOQ një familje thotë se një vajzë e vogël duke bërë foto dhe statuja i ka rënë sipër.

“Përshëndetje, Duke i bere foto fëmijës i bie sipër statuja gjysme e thyer. Fëmija me dëmtime ne koke dhe gjithë trupin. TMERR”, thuhet në denoncim.

Megjithatë duket se fëmija  ka qenë mbi statujën, e cila nuk ka rezistuar.

Momenti kur statuja bie mbi vajzën
Fëmija në spital


Lajmi kryesor:

Statujës së Tina Turner i mbetën vetëm këpucët, disa persona i hipën në shpinë për të bërë foto dhe e shkatërruan


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Sulm kibernetik në bankën shtetërore ruse, më i madhi në historinë e saj

Sulm kibernetik në bankën shtetërore ruse, më i madhi në historinë e saj