Fotolajm/ Sot mban titullin 'Doktor' dhe do futet në Kuvend, cili personazh është në këtë foto?

Fotolajm/ Sot mban titullin 'Doktor' dhe do futet në Kuvend, cili personazh është në këtë foto?

Kush është personazhi në foto?

Sot mban gradën 'Doktor', edhe pse ka vështirësi në leximin e një fjalimi të thjeshtë. 'Mjeshtër' për tendera dhe krahu i djathtë i Lulzim Bashës. Në shtator do të ulet për herë të parë në Parlament si deputet. Kush është vallë personazhi në këtë foto të rrallë?!

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Lake bosi: 26/07/2021 07:18

  Mzati i kamzes

  Përgjigju
 • Xhela: 25/07/2021 13:19

  Titulli doktor eshte bere e modes, ose me sakte per ta pasur ne xhep. Ashtu si Mona qe e ka fut ke breket, pse mos e mari dhe Xhelo trimi?

  Përgjigju
 • Ardi: 25/07/2021 13:19

  Trogloditi !!!

  Përgjigju
 • arku: 25/07/2021 13:17

  I takon se ka lene "leshte" per partine.

  Përgjigju
 • ari: 25/07/2021 13:14

  ky osht zhelali ish bisht pllumi i kamzes qe sot do na perfaqesoj ne parlament si depomut i PDs.OH e mjera SHQIPERI.

  Përgjigju
 • andon: 25/07/2021 12:41

  rruges per greqi e ke bo ket foto hahaga

  Përgjigju
 • Tosi: 25/07/2021 11:37

  E cfare debati do shohim mes mziut dhe Rames

  Përgjigju
 • Shpati: 25/07/2021 11:37

  Ky as emrat e rrugeve qe u ka vendosur vete nuk di ti lexoje

  Përgjigju
 • Eri: 25/07/2021 11:36

  Ja ku ka perfunduar PD-ja. Ne ate kohe te gjithe ashtu visheshin, por mziu ishte mzat dhe mbeti i tille

  Përgjigju
 • Goni: 25/07/2021 11:04

  Firmetaret qe kane firmosur titullin doktor ketij injoranti pa shkolle duhet te kalojne para drejtesise

  Përgjigju
 • Populli: 25/07/2021 10:58

  Ky edhe klasen e pare e ka marre me mik

  Përgjigju
 • Beni: 25/07/2021 10:58

  Ooo, mzati i shamikuqes qe do ndrise parlamentin

  Përgjigju
 • Toni: 25/07/2021 10:57

  Eshte xhelo daullja shamikuqja, personazhi me qesharak ne PF

  Përgjigju
 • Hajdar Rexhep Kasap Leka [ kepi ]: 25/07/2021 10:52

  Ky osht xhilol mutziu me tirull Doktor panvarsisht se sdi të lexoi. E lyl karalloi Doktor xhilol mutziun ministër do ta boj kur noc rokun të fitoj. O Zot çfar mban kjo kore Toke parti wc si partia antikombëtare pd. Po shyqyr Zotit që Shqiptarëz jan të zgjuar e njerzve si lyl halja e xhilal wc sdo ken kur shanc që në pushtet të vin.

  Përgjigju
  • Qwert: 25/07/2021 13:46

   Respekte per komentin je njeri shum i madh …te lumt

 • anna: 25/07/2021 10:51

  XHELALI I ZI

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Ylli Pata: Dinastitë e Lalzit: 'Vanity Fair' e elitës cipëplasur që 'rrëzoi' komunizmin

Ylli Pata: Dinastitë e Lalzit: 'Vanity Fair' e elitës cipëplasur që 'rrëzoi' komunizmin