Personazhet e famshëm me një familje të madhe...mos u çudisni

Personazhet e famshëm me një familje të madhe...mos u çudisni

Angelina Jolie me fëmijët e saj

Ne i njohim për rolet e tyre nëpër filma, por rezulton se ata janë gjithashtu nënat dhe baballarët krenarë të shumë fëmijëve. Nga Bruce Willis i cili ka 5 vajza, deri tek Eddie Murphy i cili është babai i 10 fëmijëve, ata kanë një familje të madhe. Ndoshta do të befasoheni kur të gjeni disa nga këto të famshëm në listën tonë të nënave dhe baballarëve. Bright Side ka listuar 10 prindërit e famshëm që kanë 5 ose më shumë fëmijë.

1.Bruce Willis ka 3 vajza, Rumer, Scout dhe Tallulah me aktoren Demi Moore, dhe 2 vajza, Mabel dhe Evelyn me aktoren dhe modelen Emma Heming.

2. Charlie Sheen është baba i 5 fëmijëve. 3 vajzat e tij janë Cassandra, Sam dhe Lola, dhe emrat e 2 djemve të Sheen janë Max dhe Bob.

3.Eddie Murphy ka një familje shumë të madhe. Murphy është baba i 10 fëmijëve, mosha e të cilëve ndryshon nga 2 deri në 31 vjeç. Emrat e fëmijëve të tij janë: Eric, Christian, Bria, Myles, Shayne, Zola, Bella, Angel, Izzy e Max.

4.Steven Spielberg është një baba krenar me 7 fëmijë, dhe ata të gjithë janë rritur tashmë. Regjisori dhe producenti i famshëm i filmave ka 4 vajza, Xhesika, Sasha, Mikaela e Destry, dhe 3 djem, Max, Theo e Saëyer.

5. Mel Gibson ka një vajzë, Hannah dhe 6 djem me emrin Edëard, Christian, William, Louis, Milo dhe Thomas me Robyn Denise Moore. Së bashku me muzikanten Oksana Grigorieva, aktori ka një vajzë të quajtur Lucia. Fëmija i nëntë i Mel Gibson është djali Lars Gerard, të cilin e ka së bashku me shkrimtarin Rosalind Ross.

6. Pierce Brosnan është baba i 4 djemve, Dylan, Paris, Sean dhe Chris, dhe një vajzë, Charlotte, e cila ndërroi jetë në vitin 2013.

7.Angelina Jolie është një nga nënat më të njohura në Hollyëood. Jolie po rrit djemtë Maddox, Pax dhe Knox dhe vajzat Zahara, Shiloh dhe Vivienne.

8.Kris Jenner është një nënë krenare e familjes së madhe dhe të njohur Kardashian. Ajo ka 6 fëmijë të famshëm: 5 vajza, Kourtney, Kim, Khloé, Kylie, dhe Kendall, dhe djali Rob.

9.Jude Law është një baba krenar me 5 fëmijë. Ai ka 3 vajza, Iris, Sophia e Ada dhe 2 djem, Rafferty e Rudy.

10.Tori Spelling është një tjetër nënë e njohur në Hollywood. Së bashku me bashkëshortin e saj, aktorin Dean McDermott, Tori po rrit 3 djem, Liam, Finland e Beau Dean, dhe 2 vajza, Stella dhe Hattie. Tori është gjithashtu një njerkë për djalin e burrit të saj, Jack Montgomery.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Po po: 08/07/2020 09:43

    Po ca familje madhe aman,ti bej kjo Anxhelina Xholi si i ka bere plaka ime 7 femije.. pa keshtu ik dhe merri ne befotrof.. shkuuu

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Ndeshja Shqipëri-Poloni, Balla: Pati 12 mijë tentativa për bileta false! Policia e Shtetit merr nën përgjegjësi portat e sigurisë në ‘Air Albania’

Ndeshja Shqipëri-Poloni, Balla: Pati 12 mijë tentativa për bileta false! Policia e Shtetit merr nën përgjegjësi portat e sigurisë në ‘Air Albania’