Fotolajm/ Sot mban titullin 'Doktor' dhe do futet në Kuvend, cili personazh është në këtë foto?

Kush është personazhi në foto?

Sot mban gradën 'Doktor', edhe pse ka vështirësi në leximin e një fjalimi të thjeshtë. 'Mjeshtër' për tendera dhe krahu i djathtë i Lulzim Bashës. Në shtator do të ulet për herë të parë në Parlament si deputet. Kush është vallë personazhi në këtë foto të rrallë?!

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?

Komento

Komente

 • Lake bosi: 26/07/2021 07:18

  Mzati i kamzes

  Përgjigju
 • Xhela: 25/07/2021 13:19

  Titulli doktor eshte bere e modes, ose me sakte per ta pasur ne xhep. Ashtu si Mona qe e ka fut ke breket, pse mos e mari dhe Xhelo trimi?

  Përgjigju
 • Ardi: 25/07/2021 13:19

  Trogloditi !!!

  Përgjigju
 • arku: 25/07/2021 13:17

  I takon se ka lene "leshte" per partine.

  Përgjigju
 • ari: 25/07/2021 13:14

  ky osht zhelali ish bisht pllumi i kamzes qe sot do na perfaqesoj ne parlament si depomut i PDs.OH e mjera SHQIPERI.

  Përgjigju
 • andon: 25/07/2021 12:41

  rruges per greqi e ke bo ket foto hahaga

  Përgjigju
 • Tosi: 25/07/2021 11:37

  E cfare debati do shohim mes mziut dhe Rames

  Përgjigju
 • Shpati: 25/07/2021 11:37

  Ky as emrat e rrugeve qe u ka vendosur vete nuk di ti lexoje

  Përgjigju
 • Eri: 25/07/2021 11:36

  Ja ku ka perfunduar PD-ja. Ne ate kohe te gjithe ashtu visheshin, por mziu ishte mzat dhe mbeti i tille

  Përgjigju
 • Goni: 25/07/2021 11:04

  Firmetaret qe kane firmosur titullin doktor ketij injoranti pa shkolle duhet te kalojne para drejtesise

  Përgjigju
 • Populli: 25/07/2021 10:58

  Ky edhe klasen e pare e ka marre me mik

  Përgjigju
 • Beni: 25/07/2021 10:58

  Ooo, mzati i shamikuqes qe do ndrise parlamentin

  Përgjigju
 • Toni: 25/07/2021 10:57

  Eshte xhelo daullja shamikuqja, personazhi me qesharak ne PF

  Përgjigju
 • Hajdar Rexhep Kasap Leka [ kepi ]: 25/07/2021 10:52

  Ky osht xhilol mutziu me tirull Doktor panvarsisht se sdi të lexoi. E lyl karalloi Doktor xhilol mutziun ministër do ta boj kur noc rokun të fitoj. O Zot çfar mban kjo kore Toke parti wc si partia antikombëtare pd. Po shyqyr Zotit që Shqiptarëz jan të zgjuar e njerzve si lyl halja e xhilal wc sdo ken kur shanc që në pushtet të vin.

  Përgjigju
  • Qwert: 25/07/2021 13:46

   Respekte per komentin je njeri shum i madh …te lumt

 • anna: 25/07/2021 10:51

  XHELALI I ZI

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Makina e përmbysur, pamje nga aksidenti me 6 familjarë të plagosur në aksin Burrel-Ulëz