FOTOLAJM/ Shmangën tragjedinë në Tiranë, të rinjtë heronj priten në Partinë Socialiste nga Rama dhe Veliaj

Klodjan Elqeni, i cili së bashku me një të ri tjetër ka shmangur një tragjedi pak minuta më parë në sheshin 'Skenderbej' në Tiranë ku ka neutralizuar një person i cili tentoi të shtypë njerëzit me makinë, janë pritur të dy në Partinë Socialiste nga Kryeministri Rama dhe kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj.

Janë publikuar foto që Klodjani ka bërë me Ramën dhe Veliajn. Rama e ka postuar këtë foto në rrjetet sociale.

 


Lajmi kryesor:

Tentoi të shtypë me makinë qytetarët në Sheshin "Skënderbej", i riu hero neutralizon shoferin: Mendova se ishte akt terrorist! Policia: Agresori i droguar


K.T./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Gjykata Kushtetuese do e shkarkojë presidentin Meta ?×

Lajmi i fundit

John

A rrezikohemi nga ekstemizmat e majtë në Shqipëri?