FOTOT/ Albana Vokshi përleshet me policët

FOTOT/ Albana Vokshi përleshet me policët

Duke qenë se numri i protestuesve të opozitës sa vjen e bie, këtë radhë është detyruar vetë Albana Vokshi, që të përleshet me policët para Bashkisë së Tiranës.

Fotot e mëposhtme tregojnë se si ajo iu hakërrehet policëve, ndërkohë që portali i familjes Berisha, për të ndezur zemërimin, thotë se Albana është rrahur nga policët.

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria