FOTOT: Dasma madhështore në Como iu mohua, por Armina Mevlani shijon pushimet në vilën luksoze në Itali

FOTOT: Dasma madhështore në Como iu mohua, por Armina Mevlani shijon pushimet në vilën luksoze në Itali

Armina Mevlani

Ndërsa të gjithë prisnin dasmën madhështore të çiftit të njohur Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha në Como të Italisë sic blogerja kishte deklaruar, dyshja na surprizoi duke kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare me martesë në Shijak.

Mirëpo, Armina ka arritur të shijojë të paktën disa ditë pushimi në Como, në një ndër vilat më luksoze të zonës, ku për një natë qëndrimi çmimet variojnë nga 1.200 deri në 2.000 euro. Blogerja nuk ka nguruar ta shpërndajë me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram disa foto nga vila ku po pushon

K.T./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Sulm kibernetik në bankën shtetërore ruse, më i madhi në historinë e saj

Sulm kibernetik në bankën shtetërore ruse, më i madhi në historinë e saj