FOTOT e sikletshme të familjes mbretërore, të cilat do të donin t'i zhduknin nga rrjeti

FOTOT e sikletshme të familjes mbretërore, të cilat do të donin t'i zhduknin nga rrjeti

Shpesh jemi mësuar që ta shohim familjen mbretërore në perfeksion, anëtarët e sëcilës duken pa asnjë defekt.

Megjithatë, kjo nuk është e vërtetë.

Kate Middleton, princi William, prince Harry, madje edhe Mbreti i ri Charles janë fotografuar në momente të sikletshme dhe ata do të donin t’i zhduknin nga interneti këto foto.

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se Greqia do pranojë hapjen e grupkapitujve të parë Shqipëri-BE?×

Lajmi i fundit

Namir Lapardhaja: PD përballë vetes, një reflektim për të parë nga e ardhmja

Namir Lapardhaja: PD përballë vetes, një reflektim për të parë nga e ardhmja