FOTOT: Ekipi me tifozet më të bukura këtë Europian

FOTOT: Ekipi me tifozet më të bukura këtë Europian

Ukraina ka arritur fitoren e parë në Euro 2024, teksa ka mposhtur 2-1 Sllovakinë.

Futbollistët përfaqësojnë vendin e tyre, që është në luftë me Rusinë, dhe çdo fitore u dedikohet atyre që luftojnë në shtëpi.

Por jo pak vëmendje kanë tërhequr edhe tifozët në tribuna.

Bukuroshet kanë pushtuar mediat ndërkombëtare me pamjen e tyre.

Sipas tyre, Ukraina ka tifozerinë më të bukur.

M.Q./E.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja Spanjë – Angli, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Prezantohet Mbappe, në stadiumin e Madridit do ta presin 86 mijë tifozë

Prezantohet Mbappe, në stadiumin e Madridit do ta presin 86 mijë tifozë