FOTOT/ Java e Modës në Milano, Dua Lipa provokon me paraqitjen e saj

FOTOT/ Java e Modës në Milano, Dua Lipa provokon me paraqitjen e saj

Dua Lipa

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka marrë pjesë në Javën e Modës në Milano. Si gjithmonë, ylli i popit ka guxuar me paraqitjen e saj edhe kësaj here.

Dua Lipa u shfaq me një dantellë të zezë rrjetë të tejdukshme dhe poshtë kishte veshur të brendshme të zeza, si edhe një palë taka të zeza.

Në dorë, Dua Lipa mbante një çantë të kuqe në formë zemre.

1/5
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku telegram ngushëllimi bashkëshortes së ish-Presidentit italian Giorgio Napolitano

Papa Françesku telegram ngushëllimi bashkëshortes së ish-Presidentit italian Giorgio Napolitano