FOTOT/ ‘Njerkë e çmendur’, ja si e uron Rudinën vajza e Markut! Aktorja feston ditëlindjen në Theth me një ‘tortë’ prej djathi

FOTOT/  ‘Njerkë e çmendur’, ja si e uron Rudinën vajza e Markut! Aktorja feston ditëlindjen në Theth me një ‘tortë’ prej djathi

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj feston sot ditëlindjen. Këtë ditë të veçantë për të, aktorja ka zgjedhur që të ‘arratiset’ në Theth dhe të festojë me njerëzit më të afërt në mal.

Urimet kanë qenë të shumta, nga bota e showbizzit por edhe nga familjarët. Por, ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen ishte urimi që i kishte bërë vajza e Mark Frrokut, duke e cilësuar Rudinën si njerkën më të çmendur. Aktorja gjithmonë e ka shfaqur që ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e Markut.

“Gëzuar ditëlindjen njerkës më të çmendur”- shkruan Mara krah fotos me Rudinën dhe motrën e saj.

Por, nuk mbaron këtu. Rudina fryu qirinjtë e ditëlindjes me një ‘tortë’ prej djathi.

1/6
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Mali i Zi arreston ish-kryeprokurorin special

Mali i Zi arreston ish-kryeprokurorin special